İŞ BANKASI İŞ BAŞVURUSU, BANKA PERSONEL ALIMI

Bankalar büyümelerine hız kesmeden devam ediyorlar, durum böyle olunca da sürekli yeni şubeler açılıyor ve dolayısı ile yeni personel alımına gidiliyor. Birçok popüler banka 2011 yılında da personel alımı yapacağını duyurdu, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adaylar söz konusu bankaların iş ilanlarını takip edebilir, internet üzerinden kolayca iş başvurusu yapabilirler.

İş Bankası, dün 3 yeni şubeyi daha hizmete açtı. İstanbul Ferahevler, Adana Güzelyalı ve Konya Seydişehir şubeleriyle bankanın yurtiçindeki toplam şube sayısı 1132’ye ulaştı. Böylece bankanın İstanbul’daki şube sayısı 318 olurken, personel sayısı 10 bin 538 kişiye, Bankamatik sayısı da 945’e ulaştı. Adana açılan şube ise, bankanın bu şehindeki 29’uncu şubesi oldu. İş Bankası bugün Adana’da 29 Şube, 488 personel ve 95 Bankamatik ile hizmet veriyor. Seydişehir’de açılışı yapılan şube ile de Konya’daki 22’incu şube açılmış oldu.

İş Bankası Personel Alımı
“Türkiye İş Bankası” nda kariyer başlangıcı müfettişlik, uzmanlık ve memurluk olmak üzere üç koldan yapılabilir. İş bankasında kariyerinizin temellerini attıktan sonra üst düzey pozisyonlara kadar çıkma fırsatınız mevcut. Banka bünyesinde e başlayan çalışanlar performans değerlendirmesine tabi tutularak daha iyi pozisyonlara geçebiliyorlar. Görev başı yapan yeni memurlar ise belirli bir süre sonunda sınava katılarak başarılı olmaları durumunda üst seviye kadrolara geçiş yapabiliyorlar.


İş Bankası iş başvurusu
Buradan İş Bankası’na iş başvurusunda bulunabilir, özgeçmişinizi bırakabilirsiniz.

bankada caycılık işi, çaycı arayan bankalar, bankalara çaycı alımı, banka çaycı iş ilanları, bankada caycilik is ilanlari

Son Güncelleme: 04 Mayıs 2018 Cuma 02:22