Türkiye’nin önde gelen ve bölgesel güç olma yolunda ilerleyen Türkiye İş Bankası banka personel ve eleman alımları kapsamında genişleme ve ihtiyaçlar doğrultusunda personel alımı yapmaya devam ediyor.

Her yıl gerek yurt içinde gerek yurtdışında yeni şubelere açarak genişlemesini sürdüren İş Bankası bankacılık personel alımlarının yanında yine ihtiyaçlar kapsamında banka güvenlik görevlisi alımı da yapıyor.

Banka bünyesinde şubelerde ve diğer birimlerde görev alan özel güvenlik görevlisi alımları konusunda çok titiz hareket eden İş Bankası, güvenlik görevlisi alımlarını özenle gerçekleştiriyor.

İş Bankası Özeli Güvenlik Görevlisi Alımları

Türkiye İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımlarını sınav yöntemi ile gerçekleştiriyor. Buna göre banka özel güvenlik görevlisi pozisyonunda herhangi bir boşluk mevcut ise İş Bankası İnsan Kaynakları Departmanı belirli tarihlerde güvenlik elemanı alım sınavı düzenlemekte  ve iş başvurusunda bulunan adaylardan söz konusu güvenlik görevlisi pozisyonuna uygun şartları taşıyanları sınava çağırmaktadır.

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

İş Bankası’nda özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar İş Bankası’na özel güvenlik görevlisi pozisyonunda çalışmak istediklerini belirten özgeçmişleri ile iş başvurusunda bulunabilirler. İş başvuruları özgeçmiş havuzunda toplanır ve banka özel güvenlik görevlisi sınavı yapma kararı aldığında adayların özgeçmişlerini inceler ve uygun şartları taşıyan adayları İş Bankası özel güvenlik elemanı alım sınavına davet eder.