İŞ Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, Bursa’da yaptığı konuşmada 2011 yılında şube ağını genişletmeye devam edeceklerini belirterek, “2010 yılındaki gibi her hafta aşağı yukarı bir şube açacağız. Gelecek yıl 50 – 60 civarında şube açılır, bin civarında personel alımımız olur diye tahmin ediyorum. Erbil ve Bağdat şubeleri 3 ay içinde açılacak. Rusya’daki banka alımı anlaşması 2 ay içinde sonuçlanacak” dedi.

İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, İş Bankası Emeklileri Derneği’nin Bursa Lokali’nin açılışına katıldı. Özince, dün akşam yapılan açılış töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İş Bankası’nın, Rusya’daki Bank Sofia yatırımı ile ilgili soruyu yanıtlayan Genel Müdür Ersin Özince, buradaki sürecin, önsözleşme aşamasına gelindiğini söyledi. Rusya’nın güvenlik onayını vermesinin ardından devir bilançolarının çıkartılacağını ifade eden Özince, “Tahmin ediyorum ki 2 ay içinde Bank Sofia alımını yapacağız. Bank Sofia 15 şube ve temsilciliği bulunan küçük bir banka. İş Bankası’nın uzun soluklu yaklaşımı ile zaman içinde büyütebileceğimizi, geliştirebileceğimizi düşünüyoruz. Zaten tirakimiz Şişe Cam’ın Rusya’nın çeşitli yerlerinde birçok yatırımı var. Bu da finans alanındaki yatırımımız olacak” diye konuştu.

İş Bankası’na iş başvurularınızı İş bankası İnsan Kaynakları departmanı üzerinden yapabilirsiniz.