İZMİR ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

İzmir Üniversitesi farklı kategorilerde görevlendirilmek üzere akademik personel alımı gerçekleştirecek. Buna göre profesör, doçent ve yardımcı doçent alımı yapılacak.

Söz konusu kadroların tam zamanlı olduğu belirtilen ilana göre; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (yüzde 30 İngilizce) için 1 profesör, 1 doçent, 2 yardımcı doçent, letme (İngilizce) bölümü için 1 profesör, 1 doçent, 1 yardımcı doçent, Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) bölümü için 1 profesör, 1 doçent, 1 yardımcı doçent, Mimarlık Fakültesi Mimarlık(İngilizce) bölümü için 1 profesör, 1 yardımcı doçent, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) bölümü için 2 profesör, 1 doçent, 3 yardımcı doçent, Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik bölümü için 1 profesör, 1 doçent, 3 yardımcı doçent, Hukuk Fakültesi Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku Anabilim Dalı için 1 profesör, 1 doçent, 1 yardımcı doçent, Ticaret Hukuku Anabilim Dalı için 1 profesör, 1 doçent, 1 yardımcı doçent, Medeni Hukuk Anabilim Dalı için 1 yardımcı doçent alınacak.

Söz konusu personel alımı ile ilgili başvurular 15 gün çerçevesinde İzmir Üniversitesi Personel Müdürlüğüne yapılacak. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiyi www.izmir.edu.tr adresinden alabilirsiniz.

Son Güncelleme: 22 Mart 2011 Salı 11:14