Kamu Sözleşmeli Personel Memur Alımı

Kamuda personel alımları devam ediyor. Kamu ihale kurumu kısa adıyla KİK 15 kişilik personel-memur alımı gerçekleştirecek. Buna göre KİK personel alımı kapsamında 15 uzman yardımcısı e alınacak.

Kamu İhale Kurumu (KİK), 15 uzman yardımcısı alacak. 15 uzman yardımcısı için aranan şartlar şöyle:

Kamu ihale uzman yardımcılığı giriş sınavı duyurusu, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Hukuk Fakültesi, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İnşaat Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olanlardan toplam 15 kamu ihale uzman yardımcısı alınacak.

İki aşamalı yapılacak sınava katılmak isteyen adaylar, 14-25 Kasım tarihleri arasında istenilen belgeler ile Kurumun İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:186 Balgat’taki adresine şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunacak.

Yazıla sınav ve sınav tarihi
Yazılı sınav 21-22 Ocak 2012 (21 Ocak Mühendislik, 22 Ocak Hukuk ve Sosyal Bilimler) tarihlerinde, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Ankara’da, sözlü kısmı ise daha sonra KİK tarafından belirlenecek bir tarihte yapılacak.

Sınava katılmaya hak kazanan adaylar
Yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri 16 Aralıkta, kurumun internet adresinden ilgililere duyurulacak. Sınavın yapılacağı yer ve sınav saatlerini gösteren Sınav Giriş Belgesi ise sınavdan en az 10 gün önce yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların adreslerine gönderilecek.

Son Güncelleme: 17 Ekim 2012 Çarşamba 01:22