Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı, sınavla 10 (Sosyal) müfettiş yardımcısı alımı yapacak.

Sınav yazılı ve sözlü olarak iki aşamada yapılacak. Yazılı sınav 7 Mayıs 2011 tarihinde saat 11.00’de Kozluk Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 28 Seka Park Oteli Konferans Salonu 41200 İzmit/Kocaeli adresinde gerçekleştirilecek.

Sınava A Grubu kadroları için Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 27-28 Haziran 2009 ve 10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS Lisans A Grubu) sonucunda, (KPSSP 67) bölümünden 70 ve daha yukarı puan alanlar katılabilecek.

Eğitim süresi en az dört yıl olan hukuk, iktisat, siyasal bilgiler, letme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından kabul edilmiş yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlarından birini bitirmiş olmakta adaylarda aranacak şartlar arasında yer almakta.

Başvurular, 4-21 Nisan 2011 tarihleri arasında, mesai saatleri içerisinde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığına (Karabaş Mahallesi Oramiral Salim Dervişoğlu Caddesi No:80 A Blok Kat 2 41040 İzmit/Kocaeli) şahsen yapılacak. Posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecek.

Yazılı sınava katılabilme şartlarını taşıyan adaylar, 25 Nisan 2011 tarihinde belirtilen adresteki ilan panosunda ve www.kocaeli.bel.tr internet adresinde duyurulacak.

 

kocaeli belediyesi personel alımı, kocaeli memur alimi, kocaeli belediyesi işçi alımı, izmit belediyesi eleman alımı