Gıda sektöründe faaliyet gösteren Maharani isimli şirket Kuveyt’de Türk mutfağı ürünlerinin yer alacağı bir yer açma planı yapıyor ve bu konuda menü ve personelin oluşturulmasına yönelik olarak Türkiye’den baş aşçı alımı yapmak istiyor. Söz konusu yurtdışı işçi alımı çerçevesinde baş aşçı pozisyonuna başvuruda bulunmak isteyen adaylar arapça veya ingilizce olarak başvuruda bulunabilirler.

Ağırlama sektöründe (Gıda & İçecek) çalışmaktayız, Maharani ismi ile Kuveyt’te Hint usulü (4 şubemiz var ve 2 tane daha açmayı planlamaktayız) , Koji ismi ile Japon usulü (Yapım Aşamasında), Sarpino aslı Pizza markasının frenchise’ı (yer aramaktayz) olarak çalışmaktayız ve Türk Geleneksel Yemekleri konsepti ile yer açmayı planlamaktayız, hedefimiz müşterilerimize gerçek Türk Mutfağını sunmaktır.

Mutfak personelinin Türkiye’den olmasını istemekteyiz ancak şimdilik bizlere menu konusunda yardım etmesi açısından Baş Aşçı ile başlamayı planlıyoruz, projemizin diğer aşamasında mutfak personelini yerleştireceğiz.

İhtiyacımızı karşılayacak Baş Aşçı pozisyonu için özgeçmişler sunmak sureti ile bize destek olmanızı istiyoruz bizler üzerimize düşen mülakat tarihleri, yasal belgeler ve visa lemlerini yerine getireceğiz.

NOT: Başvuruların (telefon veya diğer iletişimlerde) Arapça veya İngilizce yapılması gerekmektedir. (Türkçe başvurulmayacaktır.)

Zakaria Yasin

Yönetim Kurulu Başkanı

Cep : +96597112134

Tel : +96522424043

Faks : +96522424353

E posta : zy@maharani-restaurant.net

Maharani Restaurant Şirketi P.O.Box: 5914 Hawalli, 32090 Kuwait

Önemli: Çalışmak Üzere yurtdışına giden/gidecek olanlar, İŞKUR’un hazırladığı ‘Yurtdışı Hizmet Akdinin İŞKUR onayı olmadan yurtdışına çıkmaları halinde, çalışma koşullarında, sosyal güvenlik haklarında, ücretler ve sosyal hakları konusunda ciddi hak kayıpları ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Ayrıca, yurtdışına gidecek kişilerden, işverenlerce para talep edilmesi, mevzuat gereği yasak olduğundan, vatandaşlarımızın hiçbir şekilde, iş vaadiyle, para isteyen işverenlere itibar etmemeleri, böyle durumlarda en yakın İŞKUR birimleri ile iletişime geçmeleri yararlarına olacaktır. Yurtdışına giden/gidecek olanların yukarıda sayılan haklarını koruyabilmeleri için Yurtdışı Hizmet Akitlerinin İŞKUR’ca onaylanmasını sağlamaları gerekmektedir.