LC WAIKIKI PERSONEL ALIMI, KARİYER İMKANLARI, İŞ BAŞVURUSU

Hazır giyim sektöründe uygun fiyat ve kalite politikası ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olan LC Waikiki’yi tanımayan yok. Tüm Türkiye çapındaki mağazaları ve mağazacılık anlayışı ile kendi müşterilerine hizmet verirken diğer yandan da birçok genç kişiye iş ve kariyer olanağı sağlayıp kazanç noktası oluyor. LC Waikiki 1985 yılında Fransa’da bir Fransız markası olarak ortaya çıkmış 1987 yılında ise Tema Grup tarafından satın alınmış ve geliştirilmiştir.

LC Waikiki’nin müşteriyi hedefleyen mütevazi bir misyonu var: “İyi giyinmek herkesin hakkı”. İnsanları; tarzlarına, zevklerine, modaya ve bütçelerine uygun giydirerek kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak.

LC Waikiki personel alımı, e alım süreci ve iş başvurusu

 

Marka boş pozisyonları yeni personel alımı ile sürekli dolduruyor. İşe alım süreci İnsan Kaynakları planlamasıyla boş pozisyonların belirlenmesi ve özgeçmiş veritabanının taranarak bu pozisyonlara uygun adayların seçilmesi ile başlıyor. Seçilen adaylara yerleştirilecekleri pozisyon çerçevesinde gerekli görüldüğü takdirde mesleki bilgilerini ölçmek amacı ile yazılı bir sınav ardında da yine yeterlilik için bir mülakat yapılır ve yine gerekli görülürse adaylardan referans istenebilir.

Buradan Lc Waikiki bünyesindeki mevcut açık pozisyonları görebilir, takip edebilir ve size uygun açık pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabilir özgeçmişinizi online olarak gönderebilirsiniz. Özellikle İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında Lc Waikiki bünyesinde birçok açık pozisyon mevcut. LC Waikiki iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden de ulaşabilirsiniz.

İşçi arayan kurumlar, işçi alan kurumlar, eleman arayan kamu kurumları