İnşaat, enerji, turizm gibi birçok lokomotif sektörde ler yapan Limak Holding, insan kaynakları planlaması doğrultusunda açık pozisyonlara personel, eleman, işçi alımı gerçekleştiriyor.

Limak Holding İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Limak Holding’e iş başvurusunda bulunmak için genel iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurduğunuz pozisyonun ve niteliklerinizin örtüşmesi durumunda sizinle temasa geçilir. Başvuruda bulunmak için Limak internet sitesinde insan kaynakları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Limak Holding İş İlanları, Açık Pozisyonlar

Limak bünyesindeki açık pozisyonları Limak internet sitesinde insan kaynakları bölümü altında açık pozisyonlar başlığı altında görebilir, inceleyebilirsiniz.

Online İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu

Online iş başvurusunda bulunmak için kullanıcı adı ve şifrenizle kayıt olduktan sonra genel iş başvurusunda bulunabilir veya açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Limak Holding Hakkında

1976 yılında Limak İnşaat ile inşaat faliyetlerine başlayan Limak Şirketler Grubu sürekli ve dengeli büyüyerek faaliyet gösterdiği alanlara turizm, enerji, çimento, gıda ve havacılık sektörlerini de katmıştır.

Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında çok önemli, stratejik projeleri tamamlayan İnşaat Grubumuz uzun yıllardır ülkemizi başarı ile temsil etmektedir. Engineering News Record dergisinin yaptığı araştırmada üç sene üst üste dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasında ön sıralarda yer almayı başarmıştır.

Limak Holding İnsan Kaynakları – İletişim

Hafta Sokak No:9 GOP
Tel : 0 312 446 88 00
Fax : 0 312 446 88 10
ik@limak.com.tr
www.limak.com.tr