MEMUR ALIMI 2011, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kamu Personel-İşçi-Memur Alımı 2011

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı yapacağı sınavla genel idari hizmetler sınıfından müfettiş yardımcısı alacak. Alınacak personel-memur sayısı 8.

Söz konusu sınav yazılı ve sözlü olmak üzere toplam iki aşamadan oluşuyor. Yazılı sınav tarihi: 19 Şubat 2011 saat 11:00 İzmitte bulunan Kozluk Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi no 28  Seka Park Oteli’nin konferans salonunda gerçekleşecek.

Sınava, A grubu kadroları için Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 27-28 Haziran 2009 ve 10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS Lisans A Grubu) sonucunda, (KPSSP 62) bölümünden 70 ve daha yukarı puan almış olanlar katılabilecek. Eğitim süresi en az dört yıl olan hukuk, iktisat, siyasal bilgiler, letme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından kabul edilmiş yurt içi ve yurtdışındaki öğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak da gerekiyor.

Yazılı sınava katılabilme şartlarını taşıyan adaylar, 7 Şubat 2011 tarihinde ad soyad ve KPSS puanları belirtilmek suretiyle, belediyenin ilan panosunda ve www.kocaeli.bel.tr internet adresinde duyurulacak.

Başvurular, 17 Ocak – 3 Şubat 2011 tarihleri arası Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığına bireysel olarak yapılacak.