Tekirdağ’da faaliyet gösteren Muratlı Karton Kağıt Sanati şirketi farklı alanlarda yeni personel alımına ihtiyaç duyuyor ve bu doğrultuda yeni personel alımı yapacak.

Firma teknik öğretmen, çevre görevlisi, üretim mühendisi, kalite yöneticisi, idari işler yöneticisi, mekanik bakım yöneticisi, elektrik elektronik otomasyon yöneticisi alımı yapacak.

Muratlı Karton ve Kağıt Sanayi Şirketi

Muratlı Karton ve Kağıt Sanayii ve Ticaret AŞ, Tekirdağ/Muratlı’da, 500.000 m2 açık ve 40.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde, 200 çalışanı ile birlikte, günlük yaşamımızda tüketilen bir çok ürünün, karton kutu ambalajında kullanılan kuşeli karton üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Muratlı Karton, kuruluşundan itibaren sürekli olarak büyümesini sürdürmüş ve yurt içi ihtiyacının % 25’ini sağlayabilecek üretim kapasitesine ulaşarak, İ.S.O. Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına girmeyi başarmıştır.
 
Gelişmekte olan karton kutu ambalaj sektörümüzün artan ihtiyaçları ile birlikte pazar payımızı ve ihracaat miktarlarımızı artırabilmek için yeni yatırımlar ile büyümemizi sürdürmemiz için çalışmalarımız devam etmektedir. 
 
Bu nedenlerle artan iş hacmimiz’ e ve gelişen iş süreçlerimize katkı sağlayacak yeni takım arkadaşlarımızı açık pozisyonlarımızda görev alarak organizasyonumuza değer katmaya davet ediyoruz.

İş Başvurusu

Firmaya ve iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer.net üzerinden firmanın ilanlarına ulaşarak iş başvuru formu doldurabilir ve iş başvurusu yapabilirler. / Tekirdağ Personel İlanları