Şehirler arası yolcu taşımacılığı konusunda lider ve en kaliteli isimlerden biri olan Nilüfer Turizm ihtiyaçları kapsamında eleman ve personel alımı yapmaya devam ediyor.

Nilüfer Turizm İnsan Kaynakları Politikası
“İnsan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir şirket olmaktır.

”Başarma arzusu yüksek, iş ve sonuç odaklı, alışıla gelmiş sınırların dışında çok boyutlu düşünebilen, sürekli öğrenen ve bilgi üreten, hızlı ve enerjik, evrensel etik değerle sahip” çalışanların çoğunlukta olduğu ayrıcalıklı bir şirket olmaktır.

Bu stratejiyi gerçekleştirebilmekteki öncelik; e alırken ve terfi ettirirken çok şecici olan, çalışanlarını heyecan verici hedeflere kilitleyen, yüksek performans standartlarıyla yönetilen, yönetimi ve çalışanları sonuçlardan sorumlu kılan, çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı veren ve üstün performansını ödüllendiren bir yönetim ekibi oluşturmaktadır.”

Nilüfer Turizm insan kaynaklarına resmi web sitesi üzerinden ulaşabilir, inceleyebilirsiniz.

Nilüfer Turizm İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu
Nilüfer Turizm’e iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını resmi internet sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında bulunan iş başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilirler.

muavin arayan firmalar, nilüfer turizm iş başvurusu, muavin arayan otobüs firmaları, otobüs şöförü arayan firmalar, nilüfer turizm iş ilanları