ORAN – Orta Anadolu Kalkınma Ajansı yüksek maaşlarla personel alımı gerçekleştirecek. Kayseri, Sivas ve Yozgat illerini kapsayan Ajans 1 iç denetçi, 1 hukuk müşaviri, 10 uzman personel ve 3 destek personeli alacak.

Söz konusu personel alımları sınav sistemi ile yapılacak. Başvurular 11 Mart Pazartesi günü başlayacak ve 22 Nisan’a kadar devam edecek. Sözlü mülakata katılmaya hak kazanan adaylar 2 Mayıs’da çağrılacaklar. Yazılı sınav 9 ve 13 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Ajans Genel Sekreterliği tarafından yapılan ilan alımı açıklamasında personelde bu illerin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hakim ve seyahat engeli olmayan personel kriterleri aranıyor.

Personele verilecek maaşlar şöyle:
İlanda belirtilen açıklamaya göre ajansa alınacak personelin ücretleri ise iç denetçi ve hukuk müşavirine 4 bin 500 ila 6 bin, uzman personele 3 bin 500 ila 4 bin 500, destek personeline de 1.750 ila 2 bin 250 TL arasında maaş verilecek.

yüksek maaşlı iş ilanları, kayseri orta anadolu fabrikası işci alımı, kayseri yuksek maasli is ilanlari, ankarada yuksek maasli is ilanlari, ankara yüksek maaşlı iş ilanları