Türkiye’de eleman, işçi ve personel alımı birçok sektörde farklı alanlarda faaliyet gösteren firmalarda tüm hızıyla devam ediyor. İnsan kaynakları planlaması çerçevesinde eleman ve personel alımı yapan firmalardan biri de Oyak Holding. Oyak Holding kurumsal bir firma olarak insan kaynakları planlamaları üzerinden eleman alımını sürdüyor. Sizler de firmaya iş başvurusu yaparak firmanın sunduğu çalışma imkanlarından faydalanabilirsiniz.

OYAK PERSONEL ALIMLARI
OYAK’ın sanayi, finans ve hizmet dallarında faaliyet gösteren tiraklerinden oluşan OYAK Grubu, birçok pozisyon için yeni iş ilanları yayınladı. OYAK Grubu, bünyesindeki farklı şehirlerdeki açık pozisyonlarda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları arıyor. Oyak Pazarlama bay- bayan temizlik elemanları, Grafik Tasarım Uzmanları, İç Denetçi, Paketlemem Elemanları alımı için ilan yayınladı. Bu ilanlara lise mezunu ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

Sektöründe lider şirketlerden Oyak Güvenlik; Elektronik Güvenlik Sistemleri projelerinde görevlendirmek üzere Proje Uzmanı (Mühendis) ve Elektronik Bakım Sorumlusu istihdam edecektir. Oyak grubu bünyesindeki Erdemir şirketine de yeni elemanlar alınacaktır. Başta Endüstri Mühendisi olmak üzere Finans Uzmanı, Satış Pazarlama Uzmanı, SAP Uzmanı ve Yazılım mühendisleri gibi çok farklı pozisyonlar için elemanlar alınacaktır.

Sektöründe lider şirketleri bünyesinde barındıran Oyak Grubu çatısı altında kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanmak isterseniz siz de hemen bu ilanlara başvuru yapın. Oyak Grubu açık iş pozisyonlarını inceleyerek online başvuru yapabilirsiniz.