Pusula Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Personel Alımı

Ankara’da faaliyet gösteren PUSULA ÇAĞRI MERKEZİ bünyesinde çalıştırmak üzere yeni elemançağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı yapmaya devam ediyor. Faaliyetlerine 2009 yılında başlayan firma lerini ve sunduğu çözümleri sürekli genişleterek Türkiye çapında önemli çağı merkezi firmaları arasındaki yerini almıştır. Firma bünyesinde çalışmak üzere engelli eleman alımı da yapmaktadır.

Sektöründe yeni projeler ve çözümlerle ilerleyen ve yapılan en iyi yatırımın insana katılan değer olduğu perspektifiyle, çalışanlarının her zaman yanında yer alan PUSULA CALL CENTER genç dinamik kadrosuyla belirtilen niteliklerde eleman alımına devam etmektedir.

Peki Pusula Call Center çağrı merkezine iş başvurusu için adayların taşıması gereken başvuru şartları neler?

En az lise mezunu olmak. İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek. Ekip çalışmasına yatkın. Temel bilgisayar bilgisine sahip. İletişimi kuvvetli. Çağrı merkezi sektöründe kariyer hedefi olan. Diksiyonu düzgün. Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen. Hedef odaklı çalışabilen.

PUSULA Çağrı Merkezi İş Başvurusu
Gerekli iş başvuru şartlarını taşıyan ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar kariyer net üzerinden firmanın iş ilanlarına ulaşarak ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurularını yapabilirler.

Pusula Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri
Firma bünyesinde çalışanlar çalışma saatleri olarak şu çerçevede çalışmaktadırlar. Hafta içi çalışma saatleri sabah saat 10 akşam saat 7. Hafta sonu çalışma saatleri sabah saat 11 akşam saat 8.

Diğer yandan firma sigorta ve yemek sağlamaktadır.

pusula çağrı merkezi maaşları, pusula çağrı merkezi çalışma saatleri