Rusya ru iş ilanlarını takip eden ve Rusya’da iş fırsatlarını kollayan adaylar için Rusya’da  iş imkanları her geçen gün artıyor, bu da Rusya’ya yatırım yapan Türk Şirketler sayesinde gerçekleşiyor.

Lc Waikiki Rusya’ya açılıyor, ilk mağaza açıldı

Türkiye’de hazır giyim alanında çok büyük bir marka olan LC Waikiki, Rusya’ya yatırım planları dahilinde ilk mağazasını açtı. Söz konusu ilk mağaza ST. Petersburg’daki popüler alışveriş merkezi Galeriya’da 150 metrekarelik bir alana sahip.

Rusya’ya toplam 50 mağaza

Lc Waikiki Rusya’da toplamda 50 mağaza açmayı planlıyor. Asıl hedef ise dışarıda 19 ülkede yapılacak yatırımla 2020 yılında Avrupa’daki en büyük 3 isim arasına girmek. Romanya, Irak, Arnavutluk, Kazakistan, Bulgaristan ve Bosna Hersek’de faaliyet gösteren Lc Waikiki sonunda Rusya’ya da girerek büyük bir ticari adım atmış oldu. Tabi ki sadece Rusya’da değil şirket Almanya, Suudi Arabistan ve Suriye’de yatırım çalışmalarına devam ediyor.

LC Waikiki Rusya Genel Müdürü Erkan Akay:

“Rusya’ya çok önem veriyoruz. Türkiye’de hedeflediği mağazacılık planlaması ve yapılanmasını gerçekleştirmiş bir firma olarak, Rusya‘da da başarılı olacağımıza inanıyoruz.” diye konuştu. Şirketin mevcut yapısıyla, birikimiyle ve Ar-Ge çalışmalarıyla Rusya pazarına odaklandığını kaydeden Akay, “Yerel güçlerin yapısı, mevcut nüfusun yoğunluğu ve fiyat odaklı yaklaşım bizim buradaki üstünlüğümüzü açıkça ortaya koyuyor. Bu da bize LC Waikiki’nin Rusya’daki mevcut yapı içerisinde iyi işler yapabileceğini gösteriyor.”

İş başvurusunda bulunmak için Lc Waikiki İnsan Kaynakları Departmanına ulaşın.