SAKARYA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU

SAÜ Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada Sakarya Üniversitesine personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan duyuruya göre SAÜ’nün farklı departmanlarında çalıştırılmak üzere yaklaşık 15 personel alınacak.

Sakarya Üniversitesi 3 okutman, 9 araştırma görevlisi ve 2 uzman ile 1 öğretim görevlisini  bünyesindeki boş pozisyonlara yerleştirecek. İnternet sitesinden üzerinden yapılan duyuruya göre rektörlükte çalıştırılmak üzere İngilizce Departmanı’na 2 okutman, Türk Dili Departmanı’na ise 1 okutman alınacak.

Araştırma görevlisi alınacak
Fen Bilimleri Enstitüsü’nün Makine Mühendisliği, Biyoloji, Gıda Mühendisliği Bölümleri ile Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün Uluslararası İlişkiler, Maliye, Alman Dili ve Edebiyatı, Sanat Tarihi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü’ne ve Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendisliği departmanlarına da birer araştırma görevlisi getirilecek.

Sakarya Üniversitesi iş başvurusu
Boş pozisyonlarla ilgilenen adaylar başvurularını üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığı’na başvuru için gerekli tüm belgeleri hazırlayarak yapabilirler. Bunun yanında Ferizli Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne başvurularınızı yapabilirsiniz.

İş başvurusunda istenen belgeler:
Adaylardan istenen başvuru belgeleri genel olarak şunlar: Özgeçmiş, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, lisans mezuniyet belgesi, ales belgesi, kpds sonuç belgesi, askerlik durum belgesi, ssk-bağkur belgeleri. Başvuru yapılacak pozisyona göre farklı belgeler talip edilebilir.

Buradan Sakarya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı internet sitesine ulaşabilirsiniz.
Buradan PD Başkanlığı iş başvuru formunu indirebilirsiniz.
Buradan örnek özgeçmiş formu indirebilirsiniz.

sakarya üniversitesi memur alımı, sakarya üniversitesi personel alımı, sakarya memur alımı, sakarya üniversitesi okutman alımı