Türkiye’deki ilaç şirketleri ihtiyaçlar doğrultusunda eleman ve personel alımı yapmaya devam ediyor. Bilindiği üzere ilaç üretiminden pazarlamasına kadar profesyonel bir süreci gerektiriyor, bu da personel alımlarında nitelikli eleman alımını ön plana çıkarıyor.

Sanovel İlaç Sanayi Türkiye faaliyet gösteren önemli ilaç şirketlerinden biri olmakla birlikte büyük Türk şirketleri arasında 147. sırada yer alıyor.

SANOVEL İLAÇ İŞ BAŞVURUSU, İŞ İLANLARI, BAŞVURU FORMU
Sanovel İlaç Fabrikası’na iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında açık iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilecekleri gibi belirli pozisyonlar için de yayınlanan iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

SANOVEL PERSONEL ELEMAN ALIMI
Sanovel İlaç İnsan Kaynakları olarak mutlu çalışma ortamları yaratabilmek adına seçme ve yerleştirme süreçlerinde kurum kültürüne uygun, pozisyon için gerekli bilgi ve beceriye sahip adaylarla yetkinlik bazlı mülakat yapılarak titiz bir işe alım süreci uygulanmaktadır. İşe alım süreçlerinde pozisyonun gerekliliklerine göre İngilizce testi, kişilik testi, genel yetenek testi ve grup mülakatı yapılmaktadır. İnsan kaynakları görüşmesi akabinde bölüm görüşmesi yapılarak aday yetkinlikleri ve deneyimi doğrultusunda en uygun pozisyona yerleştirilmektedir.

Satış pozisyonu işe alım süreçlerinde yetiştirilmek üzere ilaç sektöründe deneyimi olmayan üniversite mezunu adaylar tüm Türkiye’de yapılan görüşmeler sonucu belirlenir. İnternette yayınlanan ilana başvuran uygun nitelikteki adaylar; grup mülakatı, birebir mülakat ve sürüş testi uygulamasına tabi tutulur. Tüm süreçleri başarıyla tamamlayan adaylar 9 hafta mesleki formasyon eğitimine katılırlar. Ardından mentor gözetiminde 6 hafta süren işe adaptasyon sürecine tabi tutulurlar.

KARİYER YÖNETİMİ
Kendisine verilen hedeflere başarı ile ulaşan, yetkinlik ve mesleki becerilerini sürekli geliştiren, işine katkı sağlayan ve fark yaratan davranış ve sonuçlar elde eden çalışanlar bir üst pozisyon için yönlendiriyor ve bu amaçla gelişimlerine katkı sağlanıyor. Terfi ve görev değişikliği gibi uygulamalar ile çalışanlara farklı kariyer yolları çiziyor.

sanovel iş ilanları, sanovel iş başvurusu, sanovel ilac is ilanlari, bayer ilaç fabrikası iş başvurusu, sanovel ilaç fabrikası iş başvurusu, sanovel ilaç iş başvurusu, sanovel ilaç fabrikası iş ilanları, sanovel, iş başvuru formu, ilaç fabrikası iş ilanları, sanovel ilaç fabrikası