Bankalar 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında da büyümeye, Türkiye çapında yeni şubeler açmaya ve yeni banka personel alımı yapmaya devam edecekler. Türkiye’de faaliyet gösteren bankalar 2014 yılı iş ve insan kaynakları personel alım planlarını yaptılar. Global ve ekonomik belirsizliklere rağmen Türk bankalarının büyümeye devam etmesi beklenirken bu büyüme kapsamında yeni açılan şubelere de binlerce banka elemanı alımı yapılması öngörülüyor.

Şekerbank 2014 İnsan Kaynakları Personel Alımı
Anadolu Bankacılığı’nı misyon edinen Şekerbank, sadece metropoller ve kent merkezlerinde değil, yerel ihtiyaçlar doğrultusunda küçük yerleşim birimlerine de şube yatırımı bir banka. Son verilere göre 299 şubesi bulunan bankanın bu şubeleri 71 il ve 97 merkez ilçede faaliyet gösteriyor. 2014 yılında 38 şube açmayı planlayan banka özellikle çiftçi, esnaf ve küçük letmelere yakın olmak amacıyla yeni şube yatırımlarını Anadolu’da yapacak.

Şerkerbank 2014 yılı personel alımı kapsamında 900 yeni bankacılık elemanı alacak ve bankanı personel sayısı 5 bine yaklaşacak.

Şekerbak 2014 İş Başvurusu
Şekerbank personel ve eleman alımlarından yararlanmak ve iş başvurusu yapmak isteyen adayları bankanın web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümünden veya İK portalları üzerinden bankanın iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirler.