Sözleşmeli Personel Alım İlanı Sosyal Yardımlaşma Vakfı

Malatya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “İlgili genelge ve esaslar doğrultusunda vakfımızda 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında belirsiz süreli sözleşmeli görevlendirilmek üzere, 7 sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve 1 büro görevlisi olmak üzere 8 personel alınacaktır. Başvuruda bulunacak olan adayların, 4 yıllık yüksek öğretim kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak ve ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan en az KPSSP3 puan türünden 60 puan almış olmak şartı ile birlikte, aranan niteliklerin yanı sıra genel ve özel şartlara ait detaylı bilgilere www.malatyasydv.gov.tr adresinden ulaşılabilinecektir” denildi.

Malatya Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı bildirildi.

malatya memur alımı, malatya sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel alımı, malatya valiligi personel alimi, malatyada özel bankalara personel alimi, malatya belediyesi iş ilanları