SYDV Büro Görevlisi Personel Alımı

İŞKUR Karayolları Eski Hükümlü İşçi Alımı 2016SYDV personel alımları 2016 kapsamında yeni büro görevlisi personel alımı yapılacak. Belirsiz süreli olmak üzere Kars DiGOR SYDV’ye yeni personel alımı yapılacak. Peki personel alımı ne zaman ve nasıl yapılacak. İŞKUR başvuru şartları neler?

BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru :
03.03.2016
İl KARS İlçe DİGOR Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar programları kullanabilmek.

– 4 Yıllık Eğitim veren Yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak.(Alınacak personel muhasebe iş ve lemlerini yapacağından sadece ilgili bölümlerden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.)

– En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

– 1- 4 Yıllık Eğitim veren Yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak.(Alınacak personel muhasebe iş ve işlemlerinide yapacağından sadece ilgili bölümlerden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.)
2- Bilgisayar programları kullanabilmek.
3- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak.
4- Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak.
5- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.
6-Büro Görevlisi olarak sadece erkek personel alınacak olup, bayan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir. (Alınacak personelin yapacağı iş ve işlemler saha çalışmasınıda gerektirdiğinden böyle bir kısıtlamaya gidilmiştir.)
7- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
8- Başvuru tarihi itibariyle Digor ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
9- Vakfımızda en az 5 (beş) yıl çalışmayı taahhüt etmek, 5 yıl zarfında işi bırakması durumunda; işi bıraktığı dönemdeki aldığı net maaşının 3 yıl tutarında Vakfımıza tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır.(Noter tasdikini mülakatı kazanan getirecektir.

Son Güncelleme: 28 Ocak 2019 Pazartesi 05:52