Tansaş marketleri Migros’a bağlı marketler olmakla birlikte bu grup altında faaliyet göstermektedirler. Şu anda Türkiye çapında onlarca Tansaş marketi kendi müşterilerine verdiği hizmetin yanında birçok kişiye de iş kapısı olmakta ve personel-eleman alımı kapsamında önemli bir iş veren olmaya da devam etmektedir.

TANSAŞ İNSAN KAYNAKLARI
Tansaş marketleri Migros grubu altında faaliyet gösterdiğinden, Migros İnsan Kaynakları politikasını benimsemiş ve politika üzerinden insan kaynakları faaliyetlerini yönetmektedir. Tansaş marketlerinde çalışmak isteyen adaylar Migros İnsan Kaynakları’ndan yola çıkmalıdırlar.

TANSAŞ İŞ BAŞVURUSU & İŞ İLANLARI
Migros ve grup bünyesinde bulunan diğer marketlerde çalışmak isteyen ve iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar www.migroskurumsal.com sitesinde insan kaynakları bölümünde açık pozisyon ve iş ilanlarını görebilir, söz konusu ilanlara başvuruda bulunabilirler. İş başvuruları 2 bölüme ayrılıyor. İdari birimler ve diğer birimler.

TANSAŞ İŞ BAŞVURU FORMU
İş ilanları bölümündeki ilanları görüntülerken ilgilendiğiniz ilanının üzerine tıklayarak pozisyonla ilgili detayları görebilir ve iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz. İş başvurunu formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak söz konusu ilana iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

tansas is basvurusu, tansaş iş başvuru formu doldur, tansaş iş başvuru formu, tansaş iş başvurusu formu doldur, tansas is ilanlari