Tansaş 2012 ilk ayında toplam 16 mağaza birden açacak. Yapılan açıklamaya göre yeni büyüme ve genişleme stratejisi kapsamında yeni Tansaş mağazaları açılacak. Yeni açılan mağazalar personel ve eleman alımı anlamına geliyor. Yeni açılan mağazalarında Tansaş yüzlerce eleman ve personel alımı gerçekleştirecek.

Yeni Asır Gazetesinin haberine göre, Geçtiğimiz yıl koyduğu hedef doğrultusunda 16 mağaza açarak 2011 yılını başarı ile uğurlayan Tansaş, yeni yılı da Ocak ayında açacağı 16 mağaza ile karşılacak.

İlk mağazasını cuma günü Bayraklı Çay Mahallesi’nde hizmete açan Tansaş, takip eden günlerde de sırasıyla, Buca Kozağaç, Bozyaka Bahar Mahallesi, Menemen Kasımpaşa Mahallesi, Yeşilyurt Ordu Caddesi, Alaybey Tersane, Çamdibi Gaziosmanpaşa Mahallesi, Buca Yenigün Mahallesi, Aydın Anadolu Bulvarı, Muğla Ortaca, Torbalı, Bornova Işıkkent, Çeşme Çiftlikköy, Çeşme Ilıca Dörtyol, Muğla Kötekli, Akçay Zeytinli’de mağazalarını hizmete açacak.

Bayraklı Çay Mahallesi mağaza açılışına katılan Tansaş Genel Müdür Yardımcısı Şevki Tuncer, yaptığı konuşmasında “Doğduğumuz topraklarda büyümeye devam ediyoruz. 2011 yılını, 16 mağaza açarak tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mutluluğumuzda Egelilerin desteği ve katkısı çok büyük. Bize bu mutluluğu yaşatan Egelilere teşekkürlerimizi, onlar için daha çok çalışarak, daha iyi hizmet ederek göstereceğiz” dedi.

30 günde 16 mağaza birden açarak kırılması zor bir rekora imza atacaklarını söyleyen Tuncer, “Yıllardır yanımızda olan, birlikte büyüdüğümüz Egelilere daha iyi hizmet verebilmek ve onlara daha çok noktadan ulaşmak adına, 2012 yılını rekora imza atacak bir hedefle karşıladık. Yılın ilk ayında, hız kesmeden 30 günde 16 mağaza açacağız.

Egeliler bu yıl ‘Her yerde ne ihtiyacım varsa onu karşılayacağım bir Tansaş vardır’ fikrini deneyimlemenin mutluluğunu yaşayacaklar. Önümüzdeki dönemde de Tansaş mağazaları ile mahalle aralarına kadar giderek Tansaş’ın sıcaklığını Egelilere yaşatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.