TEKSTİLBANK PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU

Bankalar maksimum kar kazançları ile durmadan büyümeye devam ediyorlar, yeni yapılan yatırımlar ve şubelerle her geçen gün daha da genişliyorlar. Durmaksızın gelişen ve büyüyen türk bankacılık sektöründeki  bankalar bir çok kişiye de iş ve kariyer yapma olanağı sağlıyor. Bu bankalardan biri de 420 milyon TL sermayesi ile Tekstilbank.

Tekstilbank İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Tekstilbank’ta e alım süreci İnsan Kaynakları planlaması çerçevesinde gerçekleştiriliyor. İnsan Kaynakları departmanı tarafından öncelikle açık pozisyonlar belirleniyor sonrasında ise ihtiyaç duyulan personel konusunda personel alım ilanları duyuruluyor. Başvuru, sınav ve görüşme basamaklarını atlayabilen potansiyel adaylar uygun pozisyonlarda görevlendiriliyorlar. Deneyimsiz eleman alımlarında mülakat sürecinin yanısıra görevin niteliğine göre ingilizce, genel yetenek ve kişilik testi uygulanmaktadır.

Yapılan sınavlarda başarılı olan, toplu ve bireysel mülakat aşamalarını geçenler, Bankamızın Şube Pazarlama, Teftiş Kurulu, Dış İlişkiler, Hazine, İnsan Kaynakları ağırlıklı olmak üzere, gerek duyulan bölümlerinde görevlendirilir.

Buradan Tekstilbank bünyesindeki açık pozisyonları görebilir online iş başvurusunda bulunabilirsiniz.