Tepe İnşaat Eleman İşçi Personel Alımı İş Başvurusu

Havalimanı, ticari binalar, endüstriyel yapılar, konutlar, alışveriş merkezi, hastane, altyapı projeleri, prefabrik binalar, eğitim binaları ve askeri projeler olmak üzere Türkiye’de ve yurt dışında birçok köklü ve kaliteli projeye imza atan Tepe İnşaat sektörün önde gelen firmalarından biri.

Tepe İnşaat İnsan kaynakları ve İşe Alım Süreci
Tepe İnşaat’ta e alım süreci,mevcut pozisyon ihtiyaçlarını şirketin politika, hedef ve kültürüne uygun
teknik ve davranışsal yeterliliklere sahip en uygun adayı yerleştirmek olarak tanımlanabilir. İnsan Kaynakları birim yetkilisi adaylar ile ilk görüşmeyi yetkinlik bazlı yapar,ön görüşme sonucu olumlu olan adayları ikinci görüşme için personel talebinde bulunan birim yetkilisine yönlendirir. Her iki görüşmede de olumlu sonuç alan adaya iş teklifi yapılır.

Tepe İnşaat iş Başvurusu ve İş Başvuru Formu
Tepe İnşaat’a iş başvuruları, posta ile, e-posta adresine, çalışanların önerileriyle ya da şahsen gelerek yapılabilir,yapılan başvurular sınıflandırılarak İnsan Kaynakları veritabanında gelecekte oluşacak ihtiyaçlara göre değerlendirilmek üzere 6 ay boyunca saklanır.

tepe inşaat iş ilanları, TEPE İNŞAAT İŞ BAŞVURUSU, yurtdışı prefabrik iş ilanları, tepe prefabrik iş ilanları, Tepeinşaatyurtdışıelemanalımı