TÜPRAŞ PERSONEL VE ELEMAN ALIMI İŞ BAŞVURUSU

Türkiye’nin en önemli ve en büyük şirketlerinden biri olan TÜPRAŞ her yıl yeni eleman ve personel alımı yapmakta ve e alımlarda lider firmalardan birisi olmayı sürdürmektedir. Peki TÜPRAŞ iş ilanlarına nasıl ulaşabilir, personel alımından nasıl yararlanabilir ve TÜPRAŞ iş başvurusu nasıl yapılır?

Tüpraş, Koç Holding Bünyesinde faliyet gösteren ve kendi bünyesi içerisinde de binlerce elaman barındıran yıllık 28,1 milyon ton rafinaj kapasitesi ile Türkiye’nin lider sanayi kuruluşudur. Firmaya sürekli olarak İşçi ve Personel alımı yapılmaktadır…

TÜPRAŞ – TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş ‘DE İŞÇİ VE ELEMAN ALIMI NASIL YAPILMAKTADIR?

Tüpraş A.Ş’ye devamlı olarak İşçi ve Personel alımı yapıldığından bu şirkete başvurmak isteyen kişiler, işe alım sürecinde adayların yetkinlik ve teknik bazda işe uygunluğunu belirlemede, pozisyonun niteliklerine de uygun olup olmadıkları şirketin insan kaynakları bölümü tarafından değerlendirilmeye alınarak şirket için uygun niteliklere sahip olup olmadıkları değerlendirilmektedir…

TÜPRAŞ BEYAZ YAKA PERSONEL ALIMI

Beyaz yakalı personel alımı işe alım sürecinde adayların yetkinlik ve teknik bazda işe uygunluğunu belirlemede, pozisyonun niteliklerine de uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarından tümü veya birkaçı kullanılır. Adaylarla, İnsan Kaynakları departmanları ve ilgili iş birimleri gerekli görüşmeleri yapar.

TÜPRAŞ MAVİ YAKA PERSONEL ALIMI

Rafineri ve Petrokimya Teknolojisi ,Kimya Teknolojileri, Elektrik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Makine, Makine Resim Konstrüksiyon, İnşaat Teknolojisi, Çevre Koruma ve Kontrolü, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, Özel Güvenlik ve Koruma bölümlerinden mezun olmuş adayların TÜPRAŞ A.Ş insan kaynakları bölümüne şahsen iş başvurusunda bulunarak personel alımlarından yararlanabilirler.

TÜPRAŞ İŞ İLANLARI, İŞ BAŞVURU FORMU ve İŞ BAŞVURUSU
Tüpraş’a iş başvurusu yapmak isteyen, personel ve eleman alımlarından yararlanmak isteyen adaylar firmanın iş ilanlarına firmanın web sitesi üzerinden ve kariyer.net, yenibiriş.com gibi iş ilanları sitelerinden ulaşabilir iş başvuru formu doldurarak iş başvurusu yapabilirler.

TÜPRAŞ’TA AYLIK MAAŞ (ÜCRET) NE KADAR?
TÜPRAŞ A.Ş bünyesinde çalışan eleman, personel ve işçi maaşları ve aylıkları bulundukları pozisyonlara göre farklılık göstermektedir. Firma bünyesinde hangi çalışan ne kadar maaş – ücret alır sorusunun yanıtı iş görüşmeleri sırasında netlik kazanır.

sgk büro memuru alımı, universiteli işçi arayanlar