TÜRK EKONOMİ BANKASI PERSONEL ALIMI, İŞ BAŞVURUSU

Durmaksızın kar elde eden bankalar yeni personeller almaya devam ediyor ve bankacılık sektöründe bir çok kişiye iş sağlıyorlar. Özellikle de son dönemlerde sürekli yeni şubelerle genişleyen bankalar haliyle yeni personellere ihtiyaç duyuyorlar.

Türk Ekonomi Bankası’nda kariyer

Türk Ekonomi Bankası’nda hedeflerinizi kariyere dönüştürmeniz mümkün. TEB bünyesinde e alım süreci toplu sınavlar, yetenek testleri, kişilik envanterleri ve vaka çalışmalarından oluşan Yetenek Havuzu sistemi ile başlıyor. Bu tür uygulamalar ile üniversiteden yeni mezun kişiler belirleniyor ve görevlerine atanıyorlar ve sonrasında da Oryantasyon ve Temel Eğitim Programlarına katılımları sağlanıyor.

Yetenek Havuzuna girebilmeyi başaran adaylar daha sonra 1 yıl süren Yetenek Havuzu Koçluk Programı’na katılıyorlar. Adayların performansları kurum tarafından sürekli değerlendiriliyor.

Türk Ekonomi Bankası iş başvurusu

TEB’in duyurduğu iş ilanlarını ve açık pozisyonları buradan online olarak takip edebilir, üye olduktan sonra giriş yaparak bu ilanlara online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası İstanbul, Ankara ve İzmir iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sayfasının üzerinde bulunan kutucuktan ilgilendiğiniz şehri seçmeniz yeterli.