Türk Traktör Eleman İşçi Personel Alımı İş İlanları İş Başvurusu

Traktör üretimi konusunda Türkiye’de lokomotif isim olan Türk Traktör ihtiyaçlar doğrultusunda eleman ve işçi alımı yapmaya devam ediyor. Yeni personel ve eleman alımları konusunda 2013 yılı sonuna kadar üretime başlayacak olan yeni traktör fabrikasına 1700 eleman ve işçi alımı yapılacak.

Traktör üreticisi New Holland & Case Türk Traktör AŞ, Erenler Bekirpaşa Mahallesi sınırları içerisinde 220 dönümlük araziyi satın alarak, kurmayı planladığı traktör fabrikasının hafriyat çalışmalarına başladı. 2013 yılı sonuna kadar üretime geçilmesi beklenen fabrikada bin 700 kişi iş sahibi olacak.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, yaptığı açıklamada, firmanın bölgede yatırım değerinin 100 milyon lira civarlarında olduğunu söyledi. Sanayiciler ile geliştirilen diyaloglar sayesinde Erenler’e yeni fabrikalar kazandırdıklarını ifade eden Öztürk, bunun istihdama büyük katkısı olduğunu vurguladı.

Erenler’e dev bir yatırım getirebilmenin sevincini yaşadıklarını dile getiren Öztürk, “Bu yatırım sadece Erenler ilçesi veya Sakarya için değil, Türkiye için de önemli ve değerli bir yatırımdır. İlçemizde olması ayrıca memnuniyet vericidir, çünkü böylesine dev bir yatırım bin 700 kişi için yeni iş imkanı demek olduğu kadar aynı zamanda ilçemizin sosyo – ekonomik anlamda da gelişmesi demektir. Bu tip yatırımlar ile sadece Erenler değil, Sakarya da cazip bir yatırım merkezi haline gelecektir. Yatırım yapmak isteyen herkese desteklerimiz devam edecektir” diye konuştu.

TÜRK TRAKTÖR ELEMAN İLANLARI, TÜRK TRAKTÖR İŞ BAŞVURUSU

Türk Traktör bünyesinde çalışmak isteyen ve Türk Traktör işçi alımlarından yararlanmak isteyen adaylar iş başvurularını kariyer siteleri üzerinden açık pozisyonlara yapabilir, açık pozisyonlara eleman ve işçi alımı dışında Türk Traktör’e genel iş başvurusu da yapabilirler.

TÜRK TRAKTÖR İNSAN KAYNAKLARI GENEL İŞ BAŞVURUSU

Diğer yandan Türk Traktör’e iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar firmanın kurumsal web sitesi üzerinde insan kaynakları bölümü altında güncel iş ilanları ve açık pozisyonları takip edebilir buradan da iş başvurusunda bulunabilirler.

Türk Traktör genel iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak, ingilizce bilmek ve üniversite mezunu olmak gibi genel nitelikler arıyor. Açık pozisyonlarda ise iş başvurusunda bulunulacak pozisyona göre nitelikler değebiliyor.

türk traktör iş başvurusu, türk traktör iş ilanları, türk traktör sakarya, türk traktör eleman alımı, türk traktör sınav sonuçları