Türkiye genelindeki mevcut ve yeni açılacak Şubelerinin Ticari Bankacılık / Kobi Bankacılığı / İşletme Bankacılığı / Bireysel Bankacılık / Gişe İşlemleri pozisyonlarında ve Genel Müdürlük kadrolarında görev almak üzere  “Asistan ve Yetkili Yardımcısı” unvanında takım arkadaşları alınacaktır.

TÜRKİYE FİNANS BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI
Bankanın personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken başvuru şartları şöyle:

T.C. vatandaşı olan,
01.01.1988 tarihi ve sonrasında doğmuş olan,
Katılım Bankacılığı alanında kariyer yapmayı hedefleyen,
İletişim becerisi ve sorumluluk bilinci yüksek,
Takım çalışmasına yatkın,
Araştırmacı ve öğrenmeye açık,
Kişisel gelişimine ve dış görünümüne önem veren,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan ve tercihen aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş veya en az 2 yıl tecil ettirmiş,
Türkiye’deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren fakültelerinden mezun veya 2015 Şubat sonu itibari ile mezun olacak,
İyi derecede İngilizce bilen (Yabancı dil gerektiren pozisyonlarda tercih sebebidir.)

SINAV KONULARI NELER?: Yazılı sınavda Genel Yetenek, Genel Kültür ve İngilizce testleri uygulanacaktır.

SINAV BAŞVURUSU: Sınava katılmak isteyen adayların başvurularını, 10.12.2014 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Tüm başvurular ve sınav sonuçları gizli tutulacaktır.

Yapılan başvurular arasından gerçekleştirilecek değerlendirme sonucu ilanda belirtilen kriterlere uygun adaylara sınav tarihi, yeri ve içeriği hakkındaki bilgiler elektronik posta ve sms aracılığıyla gönderileceğinden, başvuru sırasında mutlaka geçerli / kullanılan bir elektronik posta adresi ve cep telefonu belirtilmelidir.

Kariyer.net üzerindeki özgeçmişinizde yer alan elektronik posta adresi ve cep telefonu üzerinden tarafınızla irtibata geçileceğinden, söz konusu bilgilerin doğruluğu önem arzetmektedir.

SINAV YERİ ve ZAMANI?: Yazılı sınav 21 Aralık 2014 Pazar günü İstanbul, Ankara ve İzmir  olmak üzere (3) ilde yapılacak olup detaylar sınava katılımı kesinleşen adaylara ayrıca iletilecektir.