Vakıfbank’a nasıl iş başvurusu yapılır? İŞte Vakıfbank’a personel, memur veya diğer kadrolar için başvuru yapılması ile ilgili detaylar…

Türkiye’nin en büyük ilk 10 bankası içinde yer alan Vakıfbank için her yıl pek çok kişi personel / memur alımıyla ilgili haberleri takip ediyor ve Vakıfbank’a iş başvurunda bulunuyor. Peki Vakıfbank yani Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığına iş başvurusu nasıl gerçekleştirilir?

Vakıfbank’a iş başvuru yapabileceğiniz kariyer sayfası için tıklayınız

Vakıfbank’a iş başvurusunda bulunmak için yukarıdaki bağlantı ile bankanın kariyer sayfasına gidip söz konusu sayfaya üye olduktan sonra öz geçmişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Burada oluşturacağınız özgeçmiş, bankanın personel alımlarında değerlendirilecektir.

VAKIFBANK’TAN PERSONEL ALIMI

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. VakıfBank’ ta, çalışma hayatınıza aşağıdaki unvanlarda görev alarak başlamanız mümkündür:

1. Memur
2. Uzman / Mali analist yardımcısı
3. Müfettiş yardımcısı