MODA VE TRENDLER KONUSUNDA AKTİF TAKİPÇİ OLMALISINIZ
İşe alımlarda mevcut pozisyonun gerektirdiği mesleki beklentilerin dışında, Vakko kurum kültürüne uygun, vizyonu açık, moda ve trendleri takip eden, yüksek motivasyona sahip, pozitif ve yaratıcı adaylara öncelik veriliyor.

Vakko’nun satış danışmanı ve mağaza müdürü pozisyonlarına ilişkin oldukça zengin bir aday havuzu var. Dönemsel olarak gazetelere ve İK portallerine ilan veren firma bu yolla potansiyel adaylara ulaşıyor. Ayrıca internet, e-posta, faks, posta veya iş başvuru formu doldurarak yapılan tüm başvuruları da aday havuzunda topluyor. Ön elemeler, bu başvurular içinden ihtiyaç duyulan pozisyonun özelliklerine göre yapılıyor.

Vakko, dönemsel mağazacılık eğitim programları dışında, ihtiyaca yönelik spesifik eğitimler de organize ediyor. Çalışanların yetkinliklerini iş başında da inceleyip gözlemleyerek gelişmesi gereken yönleri tespit ediliyor. Bu yönde kariyer gelişim programları hazırlanıyor. Ayrıca çalışanların sadece mevcut pozisyondaki performansı değil, bir üst pozisyona uygunluğu da değerlendiriliyor. Bu amaçla sürekli gelişim için içeriden koçlar tayin ediliyor.

İK politikası çerçevesinde yöneticilerini kendi bünyesinden seçmeye özen gösteren Vakko, yükselme potansiyeline sahip çalışanlarına çeşitli eğitim ve kariyer gelişim programları organize ediyor. Firmada e en alt seviyeden başlayan ve en üst seviyelere kadar ulaşan birçok çalışan olduğunu belirtelim…

Vakko’da kariyer sahibi olmak isteyenler için İK departmanının önerisi şöyle: “Öncelikle iş başvurularını spesifik pozisyonlar için mevcut ilanlarımıza ve/veya genel başvuruları için Vakko.com.tr internet sayfamıza yapabilirler. Potansiyel çalışanlarımızın gücü, sektördeki tecrübeleri, geniş vizyonları, yaratıcılıkları ve işlerine duydukları tutkudan geliyor. Kendilerinde bu gücü hisseden herkes bize başvurabilir.”

vakko iş ilanları, vakko insan kaynakları, vakko çalışma şartları, vakko iş başvurusu, vakko personel maaşları