Vestel 350 Eleman Personel Alacak

Vestel, 2013′te yaklaşık bin 350 kişiye istihdam sağlayarak çalışan sayısını 15 binin üzerine çıkarmayı hedefliyor. Şirket Ar-Ge, müşteri hizmetleri, servis operasyonları ve satış-pazarlama departmanlarına ilave alım yaparak hem beyaz hem mavi yakalılara iş imkânı sağlayacak. Vestel İnsan Kaynakları Direktörü Semih Süslü, Vestel’in artan üretim kapasitesi ve yeni projeleri sebebiyle e alım faaliyetlerini hızlandırdığını belirtti.

Vestel’in mühendislik pozisyonları için bilgisayar, elektrik- elektronik, makine ve endüstri mühendisliği, satış ve destek operasyonlarındaki pozisyonları için ise uluslararası ilişkiler, işletme, iktisat bölümleri mezunları başvurabiliyor. Şirket askerliğini yapmış mühendislik bölümü mezunu olup askerliğini tecil ettirmiş, çok iyi derecede yabancı dil bilen, Manisa ya da İzmir’de ikamet edebilecek, seyahat engeli bulunmayan adayları tercih ediyor.

manisa vestel işçi alımı, vestel isci alimi, manisa vestel fabrikası iş başvurusu, manisa vestel is ilanlari, vestel iş başvurusu