Yapıkredi Bankası Personel Alımı Yapıkredi İş Başvurusu

Bankalar büyümelerine hız kesmeden devam ediyorlar, durum böyle olunca da sürekli yeni şubeler açılıyor ve dolayısı ile yeni personel alımına gidiliyor. Birçok popüler banka 2011 yılında da personel alımı yapacağını duyurdu, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adaylar söz konusu bankaların iş ilanlarını takip edebilir, internet üzerinden kolayca iş başvurusu yapabilirler.

YAPI Kredi Genel Müdürü Faik Açıkalın, 2007’de başlamış olan organik büyüme sürecini devam ettirmeyi ve pazarda büyüme fırsatlarını değerlendirmeyi hedeflediklerini ifade etti. Orta ve uzun vadede sektörün üzerinde sürdürülebilir büyüme elde etmek için şube ağını genişletme stratejisini sürdüreceklerini anlatan Açıkalın, ‘Önümüzdeki beş yıllık dönemde her yıl yaklaşık 50-60 şube açmayı amaçlıyoruz.Büyük il merkezleri ile Anadolu’daki gelişmekte olan il ve ilçelerde de şube açılışlarımızı sürdüreceğiz’ dedi.

Açıkalın, yurtdışındaki büyüme planlarına ilişkin ise şu anda Yapı Kredi Moskova’nın ve Yapı Kredi Azerbaycan ile var oldukları dış pazarlardaki konumlarını güçlendirmeyi hedeflediklerini aktardı.

Yapı Kredi iş başvurusu

Yapı Kredi bankası iş ilanlarını ve açık pozisyonları genellikle internet üzerinden iş ilanları ve kariyer sitelerinden duyuruyor fakat adayların genel başvuru yapabilmesi de mümkün. Açık pozisyonlar için Yapı Kredi Bankası’na iş başvurularınızı buradan gerçekleştirebilir özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.