Bankacılık personel alımı konusunda bir kamu bankası olan Ziraat Bankası’ndan sevindirici bir duyuru yapıldı. Ziraat Bankası bünyesinde kurulan Ziraat Katılım Bankası için toplam 3 bin yeni bankacılık personel – memur alımı yapılacak. Peki iş başvurusu ne zaman ve nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

Ziraat Katılım Bankası personel alımı için henüz iş başvurusu almaya başlamadı ancak lise mezunları ve üniversite mezunları banka personel alımına iş başvurusu yapabilecekler.

2015 yılı içerisinde Ziraat Bankası’na bağlı olarak açılan Ziraat Katılım Bankası 3 bin personel alımı yapacaktır. Lise mezunları ve üniversite mezunlarının başvurularının kabul edileceği Ziraat Katılım Bankası 2015 personel alımında binlerce kişi iş sahibi olabilecek.

Ziraat Katılım Bankası’na iş başvurusu yapmayı düşünen adaylar için CV büyük önem arz ediyor.

Ziraat Katılım Bankası, Ziraat Bankası bünyesinde ülkenin birçok yerinde açılacaktır. Mayıs ayında faaliyetlerine başlaması planlanan Ziraat Katılım Bankası binlerce kişi için iş imkanı sağlayacaktır. Birçok Ziraat Bankası’nın da Ziraat Katılım Bankası adını alması planlanıyor.